Posvetovalna telesa

Strokovna komisija za izbor programov s področja zasvojenosti v Mestni občini Nova Gorica

  1. Miha Kramli
  2. Jelena Vukmir
  3. Marko Hlebec
  4. Vanesa Frančeškin
  5. Andreja Glavan Podbršček

 

Komisija za odpiranje prijav in njihovo vsebinsko ocenjevanje na podlagi javnega razpisa za sofinanciranje programov veteranskih organizacij v Mestni občini Nova Gorica

  1. Ivan Mervič
  2. Ernesta Krajnik
  3. Jakob Čeferin
  4. Tina Krog
  5. Mitja Trtnik

 

Komisija za izbor programov in projektov s področja socialnih dejavnosti v Mestni občini Nova Gorica

  1. Martina Volk
  2. Alenka Bratina
  3. Boža Mozetič
  4. Gordana Erdelić
  5. Dunja Širca

 

Strokovna komisija za oceno otroških in mladinskih programov in projektov v Mestni občini Nova Gorica

  1. Tanja Pipan
  2. Lara Brun
  3. Svit Trkman
  4. Petra Sovdat
  5. Anja Kragelj

 

Strokovna komisija za oceno kulturnih programov in projektov

  1. Klavdija Figelj
  2. Tatjana Gregorič
  3. Samanta Kobal
  4. Maja Stegovec
  5. Marija Mercina

 

Strokovna komisija v postopku izbire kulturnih projektov na področju nepremične kulturne dediščine

  1. Januš Jerončič
  2. Sebastjan Rosa
  3. Branko Zbačnik

 

Strokovna komisija za oceno športnih programov v Mestni občini Nova Gorica

  1. Jan Jelen
  2. Aljaž Dolgan
  3. Mika Urbančič
  4. Vanja Kruh
  5. Marjan Rupnik

 

Strokovna komisija za oceno programov tehnične kulture v Mestni občini Nova Gorica

  1. Elvis Janežič
  2. Bojan Bizjak
  3. Luka Manojlović
  4. Luka Boltar
  5. Boris Humar

 

Svet za invalide Mestne občine Nova Gorica

  1. Igor Miljavec
  2. Vladan Vukajlovič
  3. Katarina Strosar
  4. Ana Lukežič
  5. Aleksander Koršič
  6. Vanda Ivanka Anderlič
  7. Matej Gruden
  8. Nina Mozetič
  9. Zvonislav Gorjup
  10. Ivan Mrevlje
  11. Alojz Sever
  12. Marjeta Šibav

 

Komisija za prostorski razvoj

  1. doc. mag. Polona Filipič
  2. Ines Bonutti
  3. Boštjan Račič
  4. Andreja Zapušek Černe
  5. Marko Fatur
  6. Nejc Koradin

Posvetovalna komisija za izvedbo participativnega proračuna Mestne občine Nova Gorica 2020-2021

  1. Svit Trkman
  2. Tomaž Horvat
  3. Damjana Pavlica
  4. Jordan Humar
  5. Jaka Rijavec

 

POSVETOVALNA TELESA V MANDATNEM OBDOBJU 2014 - 2018

POSVETOVALNA TELESA V MANDATNEM OBDOBJU 2010 - 2014

POSVETOVALNA TELESA V MANDATNEM OBDOBJU 2006 - 2010