Posvetovalna telesa

Delovna skupina za mladino

  1. Rok Židanik
  2. Doroteja Hervatin
  3. Matevž Vidmar
  4. Lea Lisjak
  5. Uroš Ternovec
  6. Luka Purgar
  7. Helena Harej
  8. Lev Fišer
  9. Jelena Vukmir

 

Komisija za sofinanciranje programov in projektov turističnih društev

  1. Marjan Zahar
  2. Črtomir Špacapan
  3. Nika Bone
  4. Sara Baša
  5. Lidija Urankar
  6. Darjo Trobec
  7. Tisa Smerajc Pucer

 

Komisija za energetiko in zelene politike Mestne občine Nova Gorica

  1. Sašo Kogovšek
  2. Valter Pisk
  3. Uroš Blažica
  4. mag. Tomaž Slokar
  5. Domen Mozetič

 

Strokovna komisija za izbor programov s področja zasvojenosti v Mestni občini Nova Gorica

  1. Miha Kramli
  2. Jelena Vukmir
  3. Marko Hlebec
  4. Vanesa Frančeškin
  5. Andreja Glavan Podbršček

 

Komisija za odpiranje prijav in njihovo vsebinsko ocenjevanje na podlagi javnega razpisa za sofinanciranje programov veteranskih organizacij v Mestni občini Nova Gorica

  1. Ivan Mervič
  2. Ernesta Krajnik
  3. Jakob Čeferin
  4. Tina Krog
  5. Mitja Trtnik

 

Komisija za izbor programov in projektov s področja socialnih dejavnosti v Mestni občini Nova Gorica

  1. Martina Volk
  2. Alenka Bratina
  3. Boža Mozetič
  4. Gordana Erdelić
  5. Dunja Širca

 

Strokovna komisija za oceno otroških in mladinskih programov in projektov v Mestni občini Nova Gorica

  1. Tanja Pipan
  2. Lara Brun
  3. Svit Trkman
  4. Petra Sovdat
  5. Anja Kragelj

 

Strokovna komisija za oceno kulturnih programov in projektov

  1. Klavdija Figelj
  2. Tatjana Gregorič
  3. Samanta Kobal
  4. Maja Stegovec
  5. Maruša Mugerli Lavrenčič

 

Strokovna komisija v postopku izbire kulturnih projektov na področju nepremične kulturne dediščine

  1. Januš Jerončič
  2. Sebastjan Rosa
  3. Branko Zbačnik

 

Strokovna komisija za oceno športnih programov v Mestni občini Nova Gorica

  1. Jan Jelen
  2. Aljaž Dolgan
  3. Mika Urbančič
  4. Vanja Kruh
  5. Marjan Rupnik

 

Strokovna komisija za oceno programov tehnične kulture v Mestni občini Nova Gorica

  1. Elvis Janežič
  2. Bojan Bizjak
  3. Luka Manojlović
  4. Luka Boltar
  5. Boris Humar

 

Svet za invalide Mestne občine Nova Gorica

  1. Igor Miljavec
  2. Vladan Vukajlovič
  3. Katarina Strosar
  4. Anja Lukežič
  5. Aleksander Koršič
  6. Vanda Ivanka Anderlič
  7. Matej Gruden
  8. Nina Mozetič
  9. Zvonislav Gorjup
  10. Ivan Mrevlje
  11. Gordana Erdelić

 

Komisija za prostorski razvoj

  1. doc. mag. Polona Filipič
  2. Ines Bonutti
  3. Boštjan Račič
  4. Andreja Zapušek Černe
  5. Marko Fatur
  6. Nejc Koradin
     

Posvetovalna komisija za izvedbo participativnega proračuna Mestne občine Nova Gorica 2020-2021

  1. Svit Trkman
  2. Tomaž Horvat
  3. Damjana Pavlica
  4. Jordan Humar
  5. Jaka Rijavec
     

Komisija za izbor programov javnih del

  1. Gordana Erdelić
  2. Gorazd Božič
  3. Anton Harej
  4. Lilijana Antler
     

Delovna skupina za otrokom prijazno UNICEF-ovo mesto

  1. Tanja Podgornik
  2. Lilijana Krsmanović
  3. Ana Raganzini
  4. Alja Skele
  5. Maja Erjavec
  6. Eva Brecelj
  7. Martina Klančič Golob
     

Strateška skupina za šport in športni turizem

  1. Miran Franko
  2. Uroš Komel
  3. Simon Rajšp
  4. Dean Strosar
  5. Matej Koder
  6. Miha Mačus
  7. Rok Lozej
  8. Sebastjan Komel

 

 

POSVETOVALNA TELESA V MANDATNEM OBDOBJU 2014 - 2018

POSVETOVALNA TELESA V MANDATNEM OBDOBJU 2010 - 2014

POSVETOVALNA TELESA V MANDATNEM OBDOBJU 2006 - 2010